|
Register

 Dřevostavby na klíč montované domy

 Dřevostavby na klíč


 Dřevostavby na klíč montované domy

Naše firma Nejlevnejsidrevostavby.cz vznikla v roce 2005, máme mnohaleté zkušenosti ve stavebnictví. Dříve jsme pracovali jako zaměstnanci u firem, kde se nám nelíbil postup prací, jednání s klientem a často neprofesionální úroveň provedených prací, rozhodli jsme se tedy podnikat v oboru sami.


Podnikáme jako v oborech -  Provádění staveb, jejich změn a odstraňování, Velkoobchod a maloobchod, Nákladní autodoprava, Zprostředkování služeb a jiné. Mimo to máme zkušenosti v oboru stavebních materiálů, jelikož provozujeme e-shop se stavebním materiálem. Po 5 letech podnikání a prací pro jiné stavební společnosti jsme se rozhodli, že si zákazníky budeme hledat sami.


Pro Vás jako zákazníka to znamená, že když si vyberete naši firmu pro realizaci Vaší stavby vyjde finančně mnohem lépe od nás, než by tomu bylo u větších společností. U těchto společností totiž musíte zaplatit honosná sídla, kanceláře, majitele, ředitele, stavby vedoucí, mistry, sekretářky, rozpočtáře, ekonomy, atd. U nás si majitel firmy vše hlídá sám, což pro Vás znamená velikou úsporu financí. Vy zákazníci jste pro nás na prvním místě, proto se budeme snažit co nejvíce vyhovět vašim přáním a požadavkům.

o-spolecnosti-podpis

Facebook